Meditsiinivaldkonna arvukatest edusammudest, mis puudutavad keha tervena hoidmist, kaaluvad regulaarse treeningu eelised enamiku inimeste jaoks üles peaaegu iga teise ravi. Igapäevane füüsiline aktiivsus mõjutab otseselt ja positiivselt kõike alates lihaste toonusest, südame-veresoonkonna tervisest, diabeedi ja osteoporoosi ennetamisest kuni stressi leevendamise ja vaimse terviseni. Ja kuigi levinud on arvamus, et kaalulangus on rangelt seotud dieediga, langeb kaal siis, kui põletatakse rohkem kaloreid kui tarbitakse. Hea toitumise ja tervisliku treeningu ühendamine on parim viis tervisliku kehakaalu ja tervisliku füsioloogia säilitamiseks. Liikumine Exercise is Medicine on pühendunud veendumusele, et trenn ja füüsiline aktiivsus on krooniliste haiguste ennetamise ja ravi lahutamatud osad ning need peaksid olema arstiabi regulaarne osa.

Madala stressiga harjutus

StreetStridingut võib pidada üheks parimaks harjutuseks, mida meie, inimesed, suurema osa oma elust teha saame. StreetStrider pakub loomulikku, raskust kandvat, sörkimislaadset treeningut, mis sobib ideaalselt inimestele, kuna oleme anatoomiliselt üles ehitatud sörkimiseks. Tegelikult on StreetStriding isegi parem kui sörkjooks, sest see on vähese mõjuga ja treenib kogu keha, pakkudes erakordset kasu südame-veresoonkonnale.

Väga oluline on leida treening, mis pole mitte ainult kasulik, vaid ka ei koormaks üle ega kahjustaks keha. Vanasõnaga, et pole valu, pole kasu, ei pea nõustuma. StreetStrider kaasab teid jõulise ja väljakutseid pakkuvasse treeningusse, kuid see ei kahjusta teie keha liigese- ega löögivaluga.

Ajafaktor

Arvestades ajapiiranguid, millega enamik inimesi silmitsi seisab, võib igapäevane piisava füüsilise koormuse saavutamine olla keeruline. Multitegumtöötlust kirjeldatakse sageli ebaproduktiivsena, kui samaaegsed ülesanded nõuavad sarnaseid närvioperatsioone. StreetStriding esindab aga tõhusat multitegumtöötlust, ühendades ökonoomse transpordiviisi suurepärase treeningviisiga. Lisaks annab StreetStrideri roolimise ajal nikerdamise võimalus ergutava tunde nagu suusatamine mäest alla, nii et lõbufaktor on oluline, pakkudes motivatsiooni StreetStridingi igapäevase režiimi osana säilitada.

StreetStrider võrreldes teiste harjutustega

Jalgratas. Kuigi jalgratas on tõhus inimjõul liikuv vahend, liigub see peaaegu eranditult jalgadest, mistõttu see ei paku samaväärset kogu keha treeningut nagu StreetStrider. Jalgratturi kehahoiak, kuigi õhutakistus on minimaalne, võib olla anatoomiliselt üsna pingeline surve tõttu kubeme pehmetele kudedele ja randme ulnaarnärvedele, samuti selgroolülide nimme- ja kaelapiirkonna teravate ebaloomulike nurkade tõttu. Lisaks ei kanna rattasõit raskusi. Seevastu StreetStriding on loomulik raskust kandev liikumine. Denver CO Rose’i tervise- ja sporditeaduste keskuse PhD Neil Wolkodoffi tehtud uuring näitas, et samade inimeste puhul, kes sõidavad sama kiirusega, on StreetStrideri kaloripõletusmäär 50% kõrgem kui jalgrattal.

Statsionaarsed elliptilised crosstrenažöörid pakuvad samal ajal inimese anatoomiale sobivat sörkimisharjutust, kuid on disainitud suure inertsiaalse hoorattaga sujuvaks ja pidevaks liikumiseks. Kui see hooratas pöörleb, nõuab see hooratta massi pöörlemismomendi säilitamiseks vähem jõupingutusi, võimaldades siseruumides elliptilisel sõitjal vähendada ülakeha tööd. Süvalihaseid ei kasutata paigalseisval elliptilisel roolil ega stabiilsuse tagamiseks, nagu StreetStrideri puhul. Lisaks pole statsionaarse seadmega seotud seiklusi ega lõbu. Tegelikult tehakse olulisi jõupingutusi, et pakkuda siseruumides elliptilise kujuga kasutajale video- ja teleri tähelepanu kõrvalejuhtimist, et vähendada igavuse tekkimist. Uuring, mille tellis American Council on Exercise, Ameerika fitnessi autoriteet ja mis viidi läbi U Wisconsin La Crosse’is, mida juhtis PhD John Porcari. statsionaarne elliptiline.

StreetStrider pakub suurepäraseid treeningu eeliseid võrreldes mitmete tavaliste treeningseadmetega, nagu spin-ratas ja jooksulint.